Przy naszej parafii działa od lat Koło Przyjaciół Radia Maryja. Każdego 16. dnia miesiąca uczestniczymy we Mszy świętej w intencji Rodziny Radia Maryja i potem spotykamy się w Domu Katechetycznym na agapie. Modlimy się, formujemy, śpiewamy pieśni.
Organizujemy pielgrzymki do Częstochowy na spotkania Rodziny Radia Maryja. Co roku jeździmy również do Strachociny do Sanktuarium św. Andrzeja Boboli.
Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej modlitwy i formacji.







